پرینت لیزری ارزانتر از همه جا | پرینت رنگی ارزان

قیمت : ۹,۱۲۵,۷۰۴,۷۱۵ تومان     تعداد :

| شماره تلفن: ۶۶۹۵۸۳۳۵-۶۶۴۹۷۹۰۰ | پرینت لیزری ارزانتر از همه جا | پرینت رنگی ارزان

شماره همراه: ۱۱۰۱۲۸۰ – ۰۹۲۰  – ۵۷۰۴۷۱۵ – ۰۹۱۲


پرینت لیزری ارزانتر از همه جا | پرینت رنگی ارزان


پرینت رنگی ارزانتر از همه جا


ایزوتایپ ۱۲۸ با استفاده از بهترین پرینترها، کاغذهای اورجینال و صحافی با کیفیت بالا، پایان نامه و یا کتابی شما را چاپ و تکثیر خواهد کرد. کیفیت عالی و سرعت بالا یکی از فاکتورهای مشتری مداری می باشد. رضایت مشتری بزرگترین سرمایه ماست.

پرینت دانشجویی

پرینت لیزری ارزانتر از همه جا | پرینت رنگی ارزان

قیمت واحد

نوع خدمات

ردیف

۱۰۰ تومان

   پرینت لیزری بالای ۲۰۰۰ صفحه

۱

۱۳۰ تومان

   پرینت لیزری بالای ۵۰۰ صفحه

۲

۱۵۰ تومان

   پرینت لیزری بالای ۳۰۰ صفحه

۳

۱۸۰ تومان

   پرینت لیزری بالای ۲۰۰ صفحه

۴

۲۰۰ تومان

   پرینت لیزری بین ۵۰ تا ۲۰۰ صفحه

۵

۲۵۰ تومان

   پرینت لیزری بین ۳۰ تا ۵۰ صفحه

۶

۳۰۰ تومان

   پرینت لیزری بین ۱۰ تا ۳۰ صفحه

۷

۵۰۰ تومان

   پرینت لیزری (۱۰-۱)

۸

۱۵۰۰ تومان

  پرینت  رنگی  لیزری  بالای ۵۰ صفحه زیر ۱۵۰ صفحه

۹
        ۱۰۰۰ تومان

کپی رنگی  لیزری  (تیراژ)

۱۰

آدرس: میدان انقلاب – ضلع جنوب شرقی – پلاک ۲۳ – بازار بزرگ کتاب – طبقه زیر همکف – واحد ۱۴


تلفن:  ۶۶۹۵۸۳۳۵ –  ۰۹۱۲۵۷۰۴۷۱۵


Email: [email protected][email protected][email protected]


پرینت و صحافی پایان نامه ارزانتر از همه جا

پرینت لیزری فقط ۱۲۰ تومان و پرینت رنگی فقط ۱۰۰۰ تومان قیمت سال ۱۳۹۷  (بالای ۱۰۰۰ صفحه)

پرینتر (انگلیسی: Printer) یکی از تجهیزات جانبی رایانه است که متن یا تصویر ایجاد شده به وسیله رایانه را بر روی کاغذ (یا رسانهٔ مشابه دیگری) حک می‌کند.

انواع چاپگرها عبارت‌اند از چاپگر ماتریس سوزنی، چاپگر لیزری، چاپگر جوهرافشان، تماسی و غیرتماسی.

چاپگرهای جوهر افشان از اواسط دهه ۱۹۸۰ مطرح و بسرعت متداول گردیدند. شاید یکی از مهم‌ترین دلایل رشد سریع این نوع از چاپگرها قیمت مناسب آنها نسبت به کیفیت و کارآئی آنان باشد. یک چاپگر جوهر افشان، چاپگری است که برای ایجاد تصاویر، ذرات بسیار کوچکی از جوهر را بر روی کاغذ می‌پاشد. چاپگرها در انواع «رنگی» و «سیاه و سفید» وجود دارند. منبع تامین رنگ در چاپگرها بسته به نوع چاپگر تونر یا کارتریج نامیده می‌شود.

انواع چاپگر از نظر رنگ سیاه و سفید این نوع چاپگرها فقط رنگ مشکی دارا می‌باشند، برای چاپ عکس زیاد مناسب نیستند و بیشتر از آن‌ها برای چاپ مقاله و نمودار استفاده می‌شود.

رنگی این نوع چاپگرها علاوه بر کارایی‌های چاپگرهای سیاه و سفید، دارای رنگ‌های بیشتری هستند و همچنین برای چاپ عکس در هر اندازه‌ای مناسب می‌باشند.

انواع چاپگر از نظر کاربرد جوهر افشان چاپگری که با پرتاب ذرات جوهر بر کاغذ نقش ایجاد می‌کند.

سوزنی چاپگری که در آن حرف یا نماد ماتریسی از نقاط است که توسط ضربه سوزنهای باریکی بر روی نوارحاوی جوهر (نسبتاً خشک) و در نهایت بر روی کاغذ شکل میگیرد . علی رغم صدای بالا و کیفیت پایین چاپ بهترین گزینه از نظر سرعت و هزینه کم به شمار میرود چاپگرهای سوزنی در دو نوع ماتریسی و خطی میباشند . اخیرا برای صحافی پایان نامه و جهت چاپ طلا روی گالینگور از این پرینترها نیز استفادده می شود.

لیزری چاپگری که در آن از پرتوهای لیزر برای نشاندن جوهر بر روی کاغذ استفاده می‌گردد.چاپگرهای لیزری نیز خود به دو دسته رنگی و سیاه سفید تقسیم می‌شوند.چاپگرهای لیزری سیاه سفید بیشتر برای چاپ متن به کار می‌روند، اما از چاپگرهای لیزری رنگی برای چاپ عکس استفاده می‌شود، ولی این چاپگرها برای چاپ عکس زیاد مناسب نسیتند جون هزینه شارژ مجدد یا تعویض کارتریج بالا است.

خطی چاپگری که در آن اطلاعات و نوشته‌های یک سطر یکجا چاپ می‌شود.به این چاپگر ها در زبان انگلیسی line printer یا همان چاپگر خطی می گویند.

صفحه‌ای چاپگری که متن یک صفحه را بصورت یکجا چاپ می‌کند.

حرارتی چاپگری که با ایجاد گرما روی کاغذ های مخصوص متن مورد نظر را چاپ می کند

چاپگر جت چاپگری برای مصارف صنعتی است

چاپگر سه بعدی چاپگری که با استفاده از آن می توان از فایل های سه بعدی که در کامپیوترموجود است نمونه سه بعدی واقعی ساخت.

راهنمای خرید چاپگر خوب برای اینکه هنگام خرید چاپگر زمان طولانی را صرف مقایسه و بررسی محصولات نکنید بهتر است قبل از رفتن به مراکز خرید یا خرید آنلاین تصمیم بگیرید که چاپگر لیزری یا چاپگر جوهر افشان می خواهید و ویژگی ها و گزینه هایی که برای شما اولویت دارند مثل امکانات شبکه ای ، سرعت چاپ، کیفیت چاپ، ظرفیت کاغذ، اندازه و وزن را در نظر بگیرید. آنچه که در انجام یک خرید آسان و بدون اتلاف وقت موثر است در واقع تعدادی تصمیم گیری می باشد که محدوده قیمت کالای مورد نظر شما اغلب در آخر آنها قرار می گیرد. مواردی همچون تعداد صفحاتی که هر کارتریج چاپگر چاپ می کند و اینکه به صورت خودکار می تواند دو روی کاغذ چاپ کند، از جمله مواردی هستند که باید به آنها توجه کرد. در این مطلب به ویژگی هایی از چاپگر می پردازیم که باید مورد توجه قرار گیرند.

چاپ دو رو به صورت خودکار حداکثر صفحات چاپ شده در ماه (Monthly duty cycle) سرعت موتور (سرعت چاپ) کارتریج های استارتر وضوح چاپ (dots per inch) وضوح اسکن

mosaiebi

خدمات کامپیوتری ایزوتایپ ۱۲۸ افتخار این را دارد با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری و ۸ سال سابقه خدمات الکترونیکی در خدمت سازمانها، شرکتها، دانشجویان عزیز و ... باشد. این شرکت در زمینه انجام صحافی پایان نامه، پرینت لیزری، تایپ و صفحه آرائی در خدمت شما می باشد. جهت سفارش صحافی یا پرینت میتوانید فایل خود را بصورت pdf یا word ایمیل نموده و صحافی را توسط پیک در محل خود تحویل بگیرید. (هزینه پیک به عهده مشتری می باشد) شماره کارت: ۷۸۴۸ - ۲۵۶۸ - ۸۶۱۰ - ۶۲۱۹ عبداله مصیبی بانک سامان [email protected] [email protected] ۶۶۹۵۸۳۳۵ - ۶۶۴۹۷۹۰۰ -۰۹۲۰۱۱۰۱۲۸۰ - ۰۹۱۲۵۷۰۴۷۱۵

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedInGoogle PlusYouTube

نظر دهید