قیمت لوح تقدیر فوری

قیمت : ۹,۱۲۵,۷۰۴,۷۱۵ تومان     تعداد :

قیمت لوح تقدیر فوری


قابل توجه سازمان ها، ارگانها و شرکتهای دولتی و خصوصی

صحافی ایزوتایپ ۱۲۸: طراح، سازنده و فروشنده انواع لوح تقدیر، تندیس و تقدیرنامه است. این شرکت با توجه به نیاز دانشگاه ها، مدارس، موسسه های آموزشی، سازمان ها و شرکت های خصوصی، موسسات دولتی و ارگانها به انواع لوح های تقدیر طرح تعداد زیادی لوح تقدیر را تولید می نماید.
مشتریانی که مایل به سفارش لوح با طرحهای خاص می باشند نیز می توانند سفارش خود را جهت تولید لوح مورد نظر به این شرکت ارائه نمایند.

جهت  سفارش لوح تقدیر با سایز، مدل  و تعداد مورد نظر خود کافیست با شماره تلفن های ۶۶۹۵۸۳۳۵–۶۶۴۹۷۹۰۰  ۰۲۱ و یا ۰۹۱۲۵۷۰۴۷۱۵ تماس حاصل نمایید.


قیمت لوح تقدیر بالای ۱۰۰۰ جلد از ۴۵۰۰ تومان

قیمت لوح تقدیر بالای ۵۰۰ جلد از ۵۵۰۰ تومان

قیمت لوح تقدیر بالای ۱۰۰ جلد از ۶۵۰۰ تومان

قیمت لوح تقدیر بالای ۵۰ جلد از ۷۵۰۰ تومان

قیمت لوح تقدیر بین ۱۰ تا ۵۰ جلد از ۱۰ هزار تومان


قیمت لوح تقدیر فوری

________________________________________
متنهای آماده تقدیرنامه 


لوح تقدیر

مدیر عامل محترم شرکت ………………………….

سلام علیکم به این وسیله مراتب سپاس خود را ازتلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی درزمینه پیشبرد اهداف درمحیط کار تقدیم می دارم . از درگاه ایزد منان دوام عزت وسلامت، تداوم حضور و تاثیر آن بزرگوار درراستای دستیابی به اهداف ………………..، ارتقای کیفیت زندگی و نشاط ملت شریف وپرافتخار ایران و توسعه پایدار جمهوری اسلامی ایران رامسئلت دارم.

معاون ………………..

لوح تقدیر

لوح تقدیر

متن تقدیرنامه اداری آماده 

________________________________________
تقدیرنامه

به مناسبت گرامیداشت روز …………

سال………

مدیریت محترم ……….

جناب آقای ……….

با تبریک انتخاب آن شرکت به عنوان طرح نمونه استان درسال ……….، از حسن تدبیر و تلاش موفق مدیریت و کارکنان آن شرکت در پیشبرد طرح در راستای تحقق توسعه پایدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تشکر و قدردانی می شود .

از درگاه خداوند تبارک وتعالی، توفیق روزافزون آن مجموعه را خواستاریم

رئیس سازمان…………

لوح تقدیر

لوح تقدیر

متن لوح تقدیر اداری آماده ۳
لوح تقدیر

جناب آقای مهندس ……….

مدیر عامل محترم شرکت ……….

صمیمانه ترین تقدیر خود را از عملکرد مجموعه منسجم، پاسخگو و متعهد آن شرکت اعلام داشته و ضمن تبریک برای ایجاد نرم افزاری در خور تحسین، رضایتمندی ………………….. را در ……………………… سال پشتیبانی بی نقص از محصولتان ابراز می داریم .

مدیر سازمان………….

لوح تقدیر

لوح تقدیر

متن لوح تقدیر اداری آماده
________________________________________
لوح تقدیر

جناب آقای ……….
با سلام واحترام
به پاس خدمات و زحمات جنابعالی در این مجموعه و تلاش های بی دریغ آن سرور گرامی درگسترش روابط بین الملل، این لوح تقدیم می گردد.
امید است با استعانت از درگاه الهی به موفقیـت های روزافزون دست یابید.

مدیر عامل شرکت ……………….

متن لوح تقدیر اداری – ارزیابی شرکت ها
________________________________________
لوح تقدیر
وزارت ……….

مدیریت محترم شرکت ……….

موفقیت ارزشمند آن شرکت را در کسب رتبه ….. در زمینه بیشترین کاهش آب به حساب نیامده که براساس ارزیابی انجام شده درسال ………. احراز گردیده است، تبریک عرض نموده و ضمن سپاس و قدردانی از زحمات و تلاشهای صادقانه مدیران و کارکنان آن شرکت، امیدواریم با موفقیت های روزافزون، موجبات توسعه و ارتقاء خدمت رسانی مطمئن ومطلوب تری رابرای مردم عزیز کشورمان به ارمغان آورید.

وزیر …………

ارزان لوح تقدیر

لوح تقدیر

________________________________________
متن لوح تقدیر اداری –فرهنگسرا

لوح تقدیر

سرکار خانم ……….
مسئول محترم ………..
با درود

بدین بهانه پرقدر، ناب ترین مراتب سپاس و احترام به پاس کوشش های بی دریغ حضرتعالی در گشایش روزنه های تحلیل و شناخت و اعتلای سلامت زیست بومی زندگیمان، تقدیم شما باد

سربلند باشید و کامروا

مدیر فرهنگسرای ……….

متن لوح تقدیر بازنشستگی – تقدیر از مدیر بازنشسته

«بسمه تعالی»
لوح تقدیر

جناب آقای ……….
ریاست محترم ……….

از حسن ظن و همدلی شما که با راهکارهای علمی و اجتماعی، روزانه شاهد شکوفایی هرچه بیشتر مجموعه تحت مدیریتتان بوده ایم تشکر می کنیم. با عنایت به ضرورت ادای احترام به همکاران بازنشسته ای که تلاششان قابل تحسین بوده است، با تقدیم این لوح تقدیر ازمساعی و کوشش های ارزشمند آن عزیز تلاشگر صمیمانه قدردانی می کنیم و فردایی روشن و پر از موفقیت و سربلندی برایتان آرزو می نماییم .

رئیس اموربازنشستگی ……….


متن تقدیرنامه بازنشستگی – تقدیر از همکار بازنشسته

تقدیرنامه

«بسمه تعالی»

همکار ارجمند ………

چه غرورآفرینند آن عزیزانی که در کمال صداقت و درستکاری، بیش از سی سال از بهترین سال های عمر خود را در سنگر خدمت گذراندند و درجهت تحقق اهداف شرکت، خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیدند و با پذیرش غم و شادی و با توکل به ایزد منان در کنار سایر همسنگران از جان و مال خود گذشتند و اینک با کوله باری از تجربه سنگر را به دیگران می سپارند .
اکنون که به افتخار بازنشستگی نایل آمده اید، شایسته است از زحمات بی دریغ، مساعی ارزشمند و اهتمام ویژه جنابعالی در طول مدت خدمت تشکر وقدردانی نموده، توفیق روزافزون شما و خانواده گرانقدرتان را از درگاه احدیت مسئلت نمائیم .
امید است در پرتو عنایات حق همواره در کلیه شئون زندگی موفق ومؤید باشید.

رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل


متن تقدیرنامه سازمانی

لوح تقدیر 

«بسمه تعالی»

همکار ارجمند

جناب آقای ……………….

احتراماً:

      بدینوسیله اینجانب از سعی و تلاش و پیگیری های مستمر جنابعالی در انجام فعالیت های سازمانی و در راستای پیشبرد اهداف سازمانی شرکت ………………..، کمال تشکر و سپاس را دارم.

لذا، به رسم یاد بود و به پاس قدردانی از حسن همکاری و زحمات بی شائبه جنابعالی به مناسبت موفقیت در ………………….. این لوح تقدیر به حضورتان اهداء می گردد.

امید است در پرتو عنایت حق همواره در کلیه شئونات زندگی موفق و موید باشید.

و من ا… التوفیق

مدیرعامل

شرکت …………..

 

mosaiebi

خدمات کامپیوتری ایزوتایپ ۱۲۸ افتخار این را دارد با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری و ۸ سال سابقه خدمات الکترونیکی در خدمت سازمانها، شرکتها، دانشجویان عزیز و ... باشد. این شرکت در زمینه انجام صحافی پایان نامه، پرینت لیزری، تایپ و صفحه آرائی در خدمت شما می باشد. جهت سفارش صحافی یا پرینت میتوانید فایل خود را بصورت pdf یا word ایمیل نموده و صحافی را توسط پیک در محل خود تحویل بگیرید. (هزینه پیک به عهده مشتری می باشد) شماره کارت: ۷۸۴۸ - ۲۵۶۸ - ۸۶۱۰ - ۶۲۱۹ عبداله مصیبی بانک سامان [email protected] [email protected] ۶۶۹۵۸۳۳۵ - ۶۶۴۹۷۹۰۰ -۰۹۲۰۱۱۰۱۲۸۰ - ۰۹۱۲۵۷۰۴۷۱۵

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedInGoogle PlusYouTube

پاسخ ۴ به “قیمت لوح تقدیر فوری”

  1. حسین گفت:

    سلام لطفا بفرمایید مدل سه تکه که در بالا نمونه هست در سایز آ۴ چقدر است ؟

  2. حسین گفت:

    سلام . لطفا بفرمایید قیمتهای که مشخص نموده اید با طلا کوب هست ؟
    قیمت مدلهای دیگر هم اینست ؟

نظر دهید