گزارش کارآموزی عمران – اجرای ساختمانهای بتنی و آرماتور بندی و بتن ریزی آن ۷۲ ص

قیمت : ۹,۱۲۵,۷۰۴,۷۱۵ تومان     تعداد :

فهــرست مطالب :

 مقدمه . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  . . . . . . . . .

 معرفی شرکت مشاورین طرح نو. . . . . . . . . . . . . .  . . . . . . . .  .  . . . .  . .

 خط مشی کیفیت . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

  مأموریت شرکت . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

 مکان کارآموزی . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

 اتمام دوره کارآموزی . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  . . . . . . . . .

 مقدّمـه و تشکّـــر :

نظر به اینکه دانشجویان دردوره تحصیلی دانشجویی بیشتربا دروس نظری سروکار دارند وکمتر به دروس عملی می پردازند, دوره کارآموزی می تواند موقعیت مناسبی برای درک واقعی رفتار سازه وبکارگیری آموخته ها وازهمه مهمترآشنایی بامحیط کار وتلفیق عینی مباحث علمی وعملی باشد ودانشجویان را برای درک و اداره بهتر کارهای اجرایی آماده سازد. «شرکت مشاورین طرح نو» به جهت داشتن تعدادپروژه های زیاد در سطح شهروداشتن نظارت دقیق برفعالیتهای اجرایی مکان مناسبی برای دستیابی به تجربه وگذراندن دوره کارآموزی می باشد.

به همین جهت پس از دریافت نامه کارآموزی به این مکان رفتم وپس از ارایه نامه دانشگاه به آقای مهندس ابراهیمی ، ایشان نامه مرا موقتاً بایگانی کردند تا دراین شرکت زیر نظر خودشان فعالیت خود را آغاز کنم.

تلاش من هم در مجموعه حاضر، شامل تدوین موارد فوق الذکر و اضافه نمودن توضیحات لازم به شکل خلاصه ولی قابل فراگیری بوده است.

از آنجاییکه این گزارش توسط بنده نگاشته شده، قطعاً عاری از اشتباه نبوده و امید است انشاالله با دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما استاد محترم که صمیمانه پذیرای آنها می باشم، باعث همدلی و دلگرمی من در آینده کاری گردد.

در پایان لازم می دانم از زحمات تمام کسانی که در تهیه این گزارش ، بنده را مورد لطف قرار داده و راهنمایی های خویش را از من دریغ نکردند، قدردانی ویژه ای نمایم .

mosaiebi

خدمات کامپیوتری ایزوتایپ ۱۲۸ افتخار این را دارد با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری و ۸ سال سابقه خدمات الکترونیکی در خدمت سازمانها، شرکتها، دانشجویان عزیز و ... باشد. این شرکت در زمینه انجام صحافی پایان نامه، پرینت لیزری، تایپ و صفحه آرائی در خدمت شما می باشد. جهت سفارش صحافی یا پرینت میتوانید فایل خود را بصورت pdf یا word ایمیل نموده و صحافی را توسط پیک در محل خود تحویل بگیرید. (هزینه پیک به عهده مشتری می باشد) شماره کارت: ۷۸۴۸ - ۲۵۶۸ - ۸۶۱۰ - ۶۲۱۹ عبداله مصیبی بانک سامان isotype128@yahoo.com- isotype128@gmail.com ۶۶۹۵۸۳۳۵ - ۶۶۴۹۷۹۰۰ -۰۹۲۰۱۱۰۱۲۸۰ - ۰۹۱۲۵۷۰۴۷۱۵

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedInGoogle PlusYouTube

نظر دهید