کارآموزی کاردانی صنایع شیمیایی -آزمایش کنترل کیفی اداره آبفا برازجان ۲۲ ص

قیمت : ۹,۱۲۵,۷۰۴,۷۱۵ تومان     تعداد :

به نام خدا

آزمایشگاه اداره آبفا                                                            تاریخ: ۱/۵/۸۵

گزارش کار: استریل کردن ظرف‌های نمونه‌برداری میکروبی از آب آشامیدنی

اسامی گروه: فروزان پاپری ثابت

روش کار:

درون ظروف نمونه ۱ قطره محلول تیوسولفات ریخته و درب آن را بسته و درون دستگاه قور قرار داده و به مدت ۵/۱ساعت در دمای ۱۷۰ درجه سانتیگراد قرار می‌دهیم.

این دستگاه برای شیشه‌هایی بکار می‌رود که درب شیشه‌ای داشته و در دمای ۱۷۰ درجه سانتیگراد بکار می‌رود.

 

به نام خدا

آزمایشگاه اداره آبفا                                                            تاریخ: ۲/۵/۸۵

گزارش کار: استریل کردن ظرف‌های نمونه‌برداری بوسیله اتوکلاو

اسامی گروه: فروزان پاپری ثابت

روش کار:

درون ظرف نمونه یک قطره محلول تیوسولفات سدیم ریخته و درب ظرف را محکم می‌بندیم. ظرف نمونه را درون دستگاه قرار داده و درب آنرا توسط پیچ‌هایی که روی آن قرار دارد (پیچ‌ها را روبروی هم) بسته، دکمه آن را زده و به مدت ۳۰ دقیقه گذاشته و بعد از گذشت این زمان چراغ آلارم روشن می‌شود. این دستگاه برای شیشه‌هایی بکار می‌رود که درب پلاستیکی داشته و در دمای ۱۲۱ درجه بکار می‌رود و برای جلوگیری از برق گرفتگی در دستگاه، از آب مقطر بکار می‌رود.

 

mosaiebi

خدمات کامپیوتری ایزوتایپ ۱۲۸ افتخار این را دارد با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری و ۸ سال سابقه خدمات الکترونیکی در خدمت سازمانها، شرکتها، دانشجویان عزیز و ... باشد. این شرکت در زمینه انجام صحافی پایان نامه، پرینت لیزری، تایپ و صفحه آرائی در خدمت شما می باشد. جهت سفارش صحافی یا پرینت میتوانید فایل خود را بصورت pdf یا word ایمیل نموده و صحافی را توسط پیک در محل خود تحویل بگیرید. (هزینه پیک به عهده مشتری می باشد) شماره کارت: ۷۸۴۸ - ۲۵۶۸ - ۸۶۱۰ - ۶۲۱۹ عبداله مصیبی بانک سامان isotype128@yahoo.com- isotype128@gmail.com ۶۶۹۵۸۳۳۵ - ۶۶۴۹۷۹۰۰ -۰۹۲۰۱۱۰۱۲۸۰ - ۰۹۱۲۵۷۰۴۷۱۵

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedInGoogle PlusYouTube

نظر دهید