کارآموزی کامپیوتر شبکه بانک ملی

کارآموزی کامپیوتر شبکه بانک ملی


کارآموزی کامپیوتر بانک ملی


فهرست مطالب

عنوان      صفحه

چکیده    ۶

فصل اول: آشنایی کلی با مکان کارآموزی ۷

چارت سازمانی       ۱۵

فصل دوم: ارزیابی بخشهای مرتبط با رشته علمی کارآموزی     ۱۶

گزارش کارآموز      ۱۸

فصل سوم: آزمون آموخته‌ ها، نتایج و پیشنهادات    ۴۹

نتیجه گیری          ۵۰

تحقیق آماده

تحقیق آماده

چکیده:

این گزارش مشتمل بر سه فصل می باشد که در فصل اول به معرفی بانک ملی شعبه …… که محل کارآموزی اینجانب بوده است می پردازد. در فصل دوم به گزارش خود در بانک ملی که درباره کامپیوتر و شبکه بانک ملی می باشد پرداختم و در نهایت در فصل سوم به نتیجه­گیری و پیشنهادات اشاره کرده ام.

بانک ملی ایران با ایجاد سامانه های مختلف سعی بر برطرف نمودن نیازهای مشتریان بصورت الکترونیکی و مجازی می نماید. آشنایی با این سامانه ها و عملکرد آن مطمئن باعث کاهش مراجعات مشتریان به بانک و صرفه جویی در زمان و هزینه مشتریان خواهد شد که یکی از عوامل مشتری مداری در بانک ملی می باشد.

این گزارش حاصل ۲۴۰ ساعت دوره کارآموزی اینجانب ………….. در بانک ملی شعبه ……….. می باشد که امیدوارم در آینده به کار خود و دوستانی که این گزارش را مطالعه می­کنند بیاید.


شماره تماس: ۶۶۴۹۷۹۰۰- ۰۹۲۰۱۰۲۸۱۰۰

mosaiebi

خدمات کامپیوتری ایزوتایپ ۱۲۸ افتخار این را دارد با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری و ۸ سال سابقه خدمات الکترونیکی در خدمت سازمانها، شرکتها، دانشجویان عزیز و ... باشد. این شرکت در زمینه انجام صحافی پایان نامه، پرینت لیزری، تایپ و صفحه آرائی در خدمت شما می باشد. جهت سفارش صحافی یا پرینت میتوانید فایل خود را بصورت pdf یا word ایمیل نموده و صحافی را توسط پیک در محل خود تحویل بگیرید. (هزینه پیک به عهده مشتری می باشد) شماره کارت: ۷۸۴۸ - ۲۵۶۸ - ۸۶۱۰ - ۶۲۱۹ عبداله مصیبی بانک سامان isotype128@yahoo.com- isotype128@gmail.com ۶۶۹۵۸۳۳۵ - ۶۶۴۹۷۹۰۰ -۰۹۲۰۱۱۰۱۲۸۰ - ۰۹۱۲۵۷۰۴۷۱۵

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedInGoogle PlusYouTube

نظر دهید