کارآموزی زراعت و اصلاح نباتات – مد یریت جهادکشاورزی شهرستان گنبد ( واحد حفظ نباتات ) ۲۲ ص

قیمت : ۹,۱۲۵,۷۰۴,۷۱۵ تومان     تعداد :

 

مقدمه وتشکر…………………………………………………………………………………… ۱

مبارزه بیولوژیک ……………………………………………………………………………….۲

مبارزه با کنه درمزارع سویا…………………………………………………………………… ۴

طرح مبارزه با مگس زیتون ………………………………………………………………….. ۴

مبارزه با آفت کرم قوزه پنبه …………………………………………………………………….۵

 مبارزه با آفات وبیماریهای برنج در منطقه ……………………………………………………..۵

 مبارزه بابیماری خطرناک بلاست ……………………………………………………………..۶

مبارزه باتریپس پنبه …………………………………………………………………………….۶

مبارزه برعلیه بلایت باکتریایی …………………………………………………………………۸

علائم بیماری ………………………………………………………………………………. ….۸

مدیریت بیماری ………………………………………………………………………………. ۱۰

گزارش روزانه کارآموزی ……………………………………………………………………..۱۱

مقدمه وتشکر :

حمد وسپاس ایزد منان راکه باالطاف بیکران خودقدرت بیان و نوشتن رابه من آموخت .

کارآموزی ، همانطور که از نامش پیداست ، یعنی کارآموختن وهنری یادگرفتن .معمولاً دانشجویان در پایان تحصیلات دانشگاهی خود واحدی را با نام  کارآموزی می گذرانند که مطابق با رشته دانشگاهی خوددریک واحد صنعتی یا اداری مشغول بکارمی شوند و بصورت عملی تمامی دروسی که بصورت تئوری گذرانده اند درآن واحدبصورت عملی کارمیکنند .ودر پایان کارملزم هستند گزارشی از فعالیت خود درآن واحد را ارائه دهند .

اینجانب نیز بعنوان یک  دانشجوی سال آخر رشته  کشاورزی ملزم به گذراندن این واحد دانشگاهی بودم.فعالیت کاری من بمدت ۴۵ روز درمدیریت جهادکشاورزی شهرستان گنبدکاوس(واحدحفظ نباتات ) بودوفعالیت کاری این واحد دررابطه با مبارزه شیمیایی و بیولوژیکی باآفات وبیماریهاوعلفهای هرز مزارع بود که نکات بسیارقابل توجه ومفیدی رادربازدیدهای مختلف از مزارع به من آموخت که سعی میکنم خلاصه ای از این بازدیدها را بیان کنم . و در اینجا برخود تکلیف و لازم می دانم که  مراتب سپاس خود را نسبت به استاد گرامی مهندس علی فرساد  و بخصوص  دوستان و عزیزانم  در واحد حفظ نباتات شهرستان گنبد کاوس مهندس کامران نظری ،مهندس محمدارمشی ومهندس افشارشادی که دراین مد ت از هرگونه  کمک  و راهنمائی به من و تهیه این گزارش حقیر را یاری فرمودند کمال سپاس و تشکر را داشته باشم .

mosaiebi

خدمات کامپیوتری ایزوتایپ ۱۲۸ افتخار این را دارد با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری و ۸ سال سابقه خدمات الکترونیکی در خدمت سازمانها، شرکتها، دانشجویان عزیز و ... باشد. این شرکت در زمینه انجام صحافی پایان نامه، پرینت لیزری، تایپ و صفحه آرائی در خدمت شما می باشد. جهت سفارش صحافی یا پرینت میتوانید فایل خود را بصورت pdf یا word ایمیل نموده و صحافی را توسط پیک در محل خود تحویل بگیرید. (هزینه پیک به عهده مشتری می باشد) شماره کارت: ۷۸۴۸ - ۲۵۶۸ - ۸۶۱۰ - ۶۲۱۹ عبداله مصیبی بانک سامان isotype128@yahoo.com- isotype128@gmail.com ۶۶۹۵۸۳۳۵ - ۶۶۴۹۷۹۰۰ -۰۹۲۰۱۱۰۱۲۸۰ - ۰۹۱۲۵۷۰۴۷۱۵

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedInGoogle PlusYouTube

نظر دهید