دانلود پایان نامه مکانیک طراحی اجزا

قیمت : ۹,۱۲۵,۷۰۴,۷۱۵ تومان     تعداد :

دانلود پایان نامه مکانیک طراحی اجزا


تماس: ۶۶۴۹۷۹۰۰-۰۹۱۲۵۷۰۴۷۱۵     ۲۳۶ صفحه


فهرست

مقدمه:
فصل اول: طنابها
فصل دوم: زنجیرها
فصل سوم :تسمه ها
فصل چهارم:تحقیق طناب
فصل پنجم: تحقیق تسمه با بررسی پدیده ارتعاش
فصل ششم:تحقیق زنجیر
فصل هفتم: تحقیق طناب به زبان اصلی
فصل هشتم: تحقیق تسمه به زبان اصلی
نهم:تحقیق زنجیر به زبان اصلی

مقدمه:
با توجه به اخذ درس طراحی اجزا ۲ که توسط استاد گرانقدر جناب مهندس کرمی نژاد ارایه شده بود پروژه و سمینار اعضای گروه در سیستمهای انتقال قدرت واجزای انعطاف پذیر انتخاب شد.
به همین خاطر بر آن شدیم تا در حیطه وظیفه خود مرجعی کامل و اصولی تهیه و تنظیم کرده باشیم تا مورد استفاده دیگر دانشجویان قرار بگیرد  .کتابی که پیش روی شماست شامل نه فصل می باشد که شش فصل اول آن با زبان فارسی به بررسی انواع اجزای انعطاف پذیر پرداخته است  و سه فصل آخرآن متون تحقیقات به زبان اصلی می باشند.

mosaiebi

خدمات کامپیوتری ایزوتایپ ۱۲۸ افتخار این را دارد با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری و ۸ سال سابقه خدمات الکترونیکی در خدمت سازمانها، شرکتها، دانشجویان عزیز و ... باشد. این شرکت در زمینه انجام صحافی پایان نامه، پرینت لیزری، تایپ و صفحه آرائی در خدمت شما می باشد. جهت سفارش صحافی یا پرینت میتوانید فایل خود را بصورت pdf یا word ایمیل نموده و صحافی را توسط پیک در محل خود تحویل بگیرید. (هزینه پیک به عهده مشتری می باشد) شماره کارت: ۷۸۴۸ - ۲۵۶۸ - ۸۶۱۰ - ۶۲۱۹ عبداله مصیبی بانک سامان isotype128@yahoo.com- isotype128@gmail.com ۶۶۹۵۸۳۳۵ - ۶۶۴۹۷۹۰۰ -۰۹۲۰۱۱۰۱۲۸۰ - ۰۹۱۲۵۷۰۴۷۱۵

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedInGoogle PlusYouTube

نظر دهید