نگاهی به نحوه ارتباط شهرداری قدس با مردم ۱۶

قیمت : ۹,۱۲۵,۷۰۴,۷۱۵ تومان     تعداد :

نحوه برقراری ارتباط با مردم در محیط کاری

مقدمه :

شهرداری همانند دولت کوچکی است که با تمام توان خود باید مطابق قانون درآمد کسب و در چارچوب مقررات هزینه و به مردم خدمات ارائه نماید . محلی که ما در آن کار می کنیم شهرداری قدس است . شهر قدس با جمعیتی بالغ بر سیصد هزار نفر سومین شهر استان تهران به شمار می رود و حدود ۲۴۰۰ هکتار (۲۴۰ کیلومتر) مساحت دارد و جزء شهرستان شهریار محسوب می شود . موقعیت جغرافیایی آن عبارت است از : از شمال جاده مخصوص کرج – حوزه استحفاضی منطقه ۹ شهرداری تهران – از غرب به کرج و اندیشه از شرق به منطقه ۲۱ شهرداری و از جنوب شرقی به محدوده شهرداری منطقه ۱۸ و از جنوب به شهرستان شهریار محدود است .

مردم شهر قدس اکثراً از قشر کم درآمد جامعه کارگر یا کارمند هستند و تعدادی دیگر کاسب مغازه دارند . بخش دیگری از شهر منطقه صنعتی است که محل درآمدی برای شهرداری و فرصت شغلی را برای مردم منطقه بوجود آورده است . از لحاظ قوم و نژادی اکثریت مردم شهر قدس مهاجرند و از قوم های مختلف از جمله ترک ها ، شمالی ها ، لرها ، کردها و … را تشکیل می دهند . در واقع از تمام نقاط ایران افرادی را می توان در این شهر پیدا کرد و همگی با هم تشکیل کلکسیونی را داده اند .

عواملی که باعث جذب مردم به این منطقه شده را می توان بطور خلاصه بشرح ذیل اشاره نمود :

۱-نزدیکی و دسترسی آن به موقعیت های شغلی

۲-نزدیکی به شهر بزرگ تهران و کرج

۳-خوش آب و هوا بودن منطقه (کم بودن آلودگی هوا – و ترافیک شهری)

۴-ارزان بودن مسکن – زمین و …

۵-فراهم بودن بستر شغل های کاذب و بعضی از کارهای غیرقانونی

۶-ارائه خدمات ارزان از طریق دولت و بعضی از مراکز همچون شهرداری (رفاهی – تفریحی – خدماتی – آموزشی)

۷-تفکیک راحت وغیرمجاز زمین ها و ساخت آلونک و ساختمان های کوچ

منابع و مآخذ : از تجربیات محیط کاری ، میدانی

mosaiebi

خدمات کامپیوتری ایزوتایپ ۱۲۸ افتخار این را دارد با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری و ۸ سال سابقه خدمات الکترونیکی در خدمت سازمانها، شرکتها، دانشجویان عزیز و ... باشد. این شرکت در زمینه انجام صحافی پایان نامه، پرینت لیزری، تایپ و صفحه آرائی در خدمت شما می باشد. جهت سفارش صحافی یا پرینت میتوانید فایل خود را بصورت pdf یا word ایمیل نموده و صحافی را توسط پیک در محل خود تحویل بگیرید. (هزینه پیک به عهده مشتری می باشد) شماره کارت: ۷۸۴۸ - ۲۵۶۸ - ۸۶۱۰ - ۶۲۱۹ عبداله مصیبی بانک سامان isotype128@yahoo.com- isotype128@gmail.com ۶۶۹۵۸۳۳۵ - ۶۶۴۹۷۹۰۰ -۰۹۲۰۱۱۰۱۲۸۰ - ۰۹۱۲۵۷۰۴۷۱۵

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedInGoogle PlusYouTube

نظر دهید