نظامنامه کیفیت کارخانه آرد منصوبیان ۱۰۵ ص

قیمت : ۹,۱۲۵,۷۰۴,۷۱۵ تومان     تعداد :

۱-۱         مقدمه ای در مورد معرفی واحد تولیدی :

کارخانه ی آرد منصوبیان در منطقه ی جنوب  غربی تهران واقع گردیده ست . که از شمال به میدان شمشیری ، از جنوب به چهار راه یافت آباد ، از غرب به بزرگراه آیت ا… سعیدی و میدان معلم و از شرق به محدوده ی سجاد منتهی می شود .

کارخانه در سال ۱۳۴۹ تأسیس گردیده وطی سالیان متمادی بازسازی های متعددی در آن صورت پذیرفته است که مهمترین بازسازی کارخانه در سال۱۳۸۱ بوده که از لحاظ تأسیساتی و ساختمانی تغییرات عمده ای انجام گرفته است . همچنین در سال ۱۳۸۴ دو سیلوی فلزی به ظرفیت ۷۰۰۰  تن جهت ذخیره سازی گندم توسط شرکت WESTLE کانادا ساخته شده است که آماده بهره برداری می باشد .

ابعاد زمین کارخانه ۱۵۰۰۰متر مربع و زیر بنای ساختمان تولید ۳۵۰ متر مربع می باشد . تعداد سیلو ها علاوه بر دو سیلوی ذکر شده ۵ سیلوی ۵۰۰تنی و ۴عدد سیلوی آرد می باشد . ظرفیت انبارها حدود ۱۰۰۰ متر مربع و مساحت آزمایشگاه ۵۰ متر مربع است .

کارخانه در ۵ طبقه و ۲ زیر طبقه بنا شده است . که به تفکیک به شرح ذیل می باشد :

زیر زمین ۲ : شامل پایه های بالا بر و مارپیچ های گندم ورودی ، زیر زمین ۱ : پوستگیر در قسمت بوجاری و موتور های والس و کمک والس ها در قسمت آسیاب می باشد . طبقه اول شامل بوجاری ۲ و تریور در قسمت بوجاری و و والسها در قسمت آسیاب است . طبقه دوم : در قسمت بوجاری شامل شن گیر و در قسمت آسیاب شامل لوله ها و مخزن گندم . طبقه سوم ، بوجاری ۱ ، و مارپیچ آرد و تایفون ها ، به ترتیب در قسمت بوجاری و آسیاب ، طبقه چهارم : نم زن ها ، هم زن و فیلتر ها در قسمت بوجاری و الکها در قسمت آسیاب و بالاخره طبقه پنجم در قسمت آسیاب شامل بارریزها و در قسمت بوجاری ، بالای بالا بر ها می باشد .

سیستم بوجاری کارخانه محصول شرکت بولر و سیستم آسیاب کارخانه ، تکنولوژی چک و اوکراین است . ظرفیت سالیانه کارخانه ۸۶۴۰۰ تن گندم می باشد . محصولات کارخانه شامل سه نوع آرد نول ، ستاره درجه ۲ و سبوس گرفته است که دارای پروانه ساخت  از وزارت بهداشت می باشد .

پرسنل کارخانه شامل ۴۵ نفر می باشند . مدیر عامل آقای بهرام منصوبی ، مدیر داخلی آقای حسین منصوبی ، مدیر تولید آقای اصغر شیرازی و مدیر کنترل کیفیت خانم نفیسه منصوبی می باشند .

پروانه های موجود در کاخانه علاوه بر پروانه بهره برداریاز وزارت صنایع ، شامل پروانه های تأسیس ، بهره برداری و ساخت جداگانه برای هر محصول از وزارت بهداست می باشد . که کلیه پروانه ها در سال ۱۳۸۰ دریافت گردیده است.

mosaiebi

خدمات کامپیوتری ایزوتایپ ۱۲۸ افتخار این را دارد با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری و ۸ سال سابقه خدمات الکترونیکی در خدمت سازمانها، شرکتها، دانشجویان عزیز و ... باشد. این شرکت در زمینه انجام صحافی پایان نامه، پرینت لیزری، تایپ و صفحه آرائی در خدمت شما می باشد. جهت سفارش صحافی یا پرینت میتوانید فایل خود را بصورت pdf یا word ایمیل نموده و صحافی را توسط پیک در محل خود تحویل بگیرید. (هزینه پیک به عهده مشتری می باشد) شماره کارت: ۷۸۴۸ - ۲۵۶۸ - ۸۶۱۰ - ۶۲۱۹ عبداله مصیبی بانک سامان isotype128@yahoo.com- isotype128@gmail.com ۶۶۹۵۸۳۳۵ - ۶۶۴۹۷۹۰۰ -۰۹۲۰۱۱۰۱۲۸۰ - ۰۹۱۲۵۷۰۴۷۱۵

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedInGoogle PlusYouTube

نظر دهید