دانلود تحقیق مد گرایی

قیمت : ۹,۱۲۵,۷۰۴,۷۱۵ تومان     تعداد :
جهت خرید و دانلود  با شماره تلفنهای زیر در تماس باشید
 ۰۹۱۲۵۷۰۴۷۱۵ – ۰۹۲۰۱۰۲۸۱۰۰

پایان نامه


قیمت هر صفحه تحقیق ۶۰۰ تومان تعداد صفحات ۹۵ صفحه


 

فهرست مطالب

– چکیده مطلب

– مقدمه

– مد چیست

– مد گرایی و جنبه های مثبت و منفی آن

– علل و عوامل و تقلید غیر آگاهانه از مدها

– تحلیل های آماری برخی از مطالب در رابطه با مدگرایی

– نمونه پرسشنامه مورد استفاده در تحقیق

– ذکر منابع و مأخذ مورد استفاده در تحقیق

– تحقیق

– پایان


به طور تکی انسانها از نظر شکل و وضعیت جسمی و روحیه و روان در حالتهای گوناگون با رنگ و پوستهای متفاوت می باشند از نظر قد و وزن با هم فرق داشته دارای تحصیلات و پیشه های گوناگونی هستند.

طرز لباس پوشیدنشان یا حرف زدنشان و تغذیه آنها با هم تفاوتهایی دارند . با توجه به اهمیت مطلب بر آن شدیم که تحقیقی در این زمینه انجام دهیم لذا برای انجام این تحقیق سی داوطلب مختلف را از سطح شهرستان کرج انتخاب نموده و نظرات ایشان را درج نموده ایم .

–         مقدمه

–         مد چیست

–         مدگرایی چیست

–         علل گرایش جوانان به مد

–         تحلیل ها و نمودارهای آماری سئوالات .

–         پایان .


مد چیست

از نظر تحلیل آماری مد به نمونه یا نوع خاصی از شکل یا رفتار گفته می شود که بیشتر اتفاق می افتد و از تعداد بیشتری برخوردار باشد.

اما مد از نظر اجتماعی به نوع خاصی از رفتار، شکل ظاهری، نوع وسایل زندگی وغیره گفته میشود که در زندگی روزمره جلب توجه میکند و دیگران جذب آن میشوند و بیشتر افراد آن رفتار یا عمل را انجام میدهند و گاهاً بدون هیچ دلیلی از آن تبعیّت می کنند.

mosaiebi

خدمات کامپیوتری ایزوتایپ ۱۲۸ افتخار این را دارد با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری و ۸ سال سابقه خدمات الکترونیکی در خدمت سازمانها، شرکتها، دانشجویان عزیز و ... باشد. این شرکت در زمینه انجام صحافی پایان نامه، پرینت لیزری، تایپ و صفحه آرائی در خدمت شما می باشد. جهت سفارش صحافی یا پرینت میتوانید فایل خود را بصورت pdf یا word ایمیل نموده و صحافی را توسط پیک در محل خود تحویل بگیرید. (هزینه پیک به عهده مشتری می باشد) شماره کارت: ۷۸۴۸ - ۲۵۶۸ - ۸۶۱۰ - ۶۲۱۹ عبداله مصیبی بانک سامان isotype128@yahoo.com- isotype128@gmail.com ۶۶۹۵۸۳۳۵ - ۶۶۴۹۷۹۰۰ -۰۹۲۰۱۱۰۱۲۸۰ - ۰۹۱۲۵۷۰۴۷۱۵

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedInGoogle PlusYouTube

نظر دهید