کــارآمــوزی زراعت و اصلاح نباتات ایستگاه تحقیقاتی عراقی‌محله ۶۰ص

قیمت : ۹,۱۲۵,۷۰۴,۷۱۵ تومان     تعداد :

 

فهرست مطالب

 

مقدمه: ۱

سویا ۲

کلزا ۱۴

پروژه غلات… ۲۳

گندم. ۲۳

ذرت… ۳۹

سورگوم علوفه‌ای.. ۵۰

گزارش کار مرکز تحقیقات… ۵۵

 

مقدمه:

تاریخ شروع کارآموزی دوره کارآموزی اینجانب در مورخه ۱۷/۷/۸۴ آغاز شد. قرار بر این شد که طی یک دوره ۴۵ روزه به مدت ۳۵ روز در ایستگاه تحقیقات عراقی محله و مدت ۱۰ روز در مرکز تحقیقات و بخش تهیه و اصلاح بذر  و نهال مشغول بکارآموزی شدم.

ایستگاه تحقیقات کشاورزی عراقی محله گرگان:

در بدو ورود به ایستگاه تحقیقات عراقی محله به تابلویی برمی‌خوریم که مشخصات ایستگاه به اختصار و به شرح زیر درج گردیده است:

  • ·        ایستگاه تحقیقات کشاورزی عراقی محله
  • ·        تاسیس ۱۳۳۷
  • ·        مساحت ۳۷ هکتار
  • ·        ارتفاع از سطح دریا ۵/۵ متر
  • ·        میزان بارندگی ۴۵۰-۴۰۰ میلی‌متر

پروژه‌هایی که در ایستگاه بر روی آنها کار می‌شود، عبارتند از:


دانه‌های روغنی؛

ذرت؛

گیاهان علوفه‌ای؛

غلات؛

حبوبات؛

سبزی و صیفی.


اما در تحقیقات جدید که توسط مهندس کشت کار انجام گرفته، مساحت کل ایستگاه، ۴۵ هکتار بود و ایشان نقشه کلی ایستگاه را کشیده و تمام تقسیمات موجود در ایستگاه را به صورت نقشه نشان داده‌اند.

mosaiebi

خدمات کامپیوتری ایزوتایپ ۱۲۸ افتخار این را دارد با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری و ۸ سال سابقه خدمات الکترونیکی در خدمت سازمانها، شرکتها، دانشجویان عزیز و ... باشد. این شرکت در زمینه انجام صحافی پایان نامه، پرینت لیزری، تایپ و صفحه آرائی در خدمت شما می باشد. جهت سفارش صحافی یا پرینت میتوانید فایل خود را بصورت pdf یا word ایمیل نموده و صحافی را توسط پیک در محل خود تحویل بگیرید. (هزینه پیک به عهده مشتری می باشد) شماره کارت: ۷۸۴۸ - ۲۵۶۸ - ۸۶۱۰ - ۶۲۱۹ عبداله مصیبی بانک سامان isotype128@yahoo.com- isotype128@gmail.com ۶۶۹۵۸۳۳۵ - ۶۶۴۹۷۹۰۰ -۰۹۲۰۱۱۰۱۲۸۰ - ۰۹۱۲۵۷۰۴۷۱۵

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedInGoogle PlusYouTube

نظر دهید