دانلود تحقیق شرکت پیشتاز قطعه سناباد M.S.T GROUP

قیمت : ۹,۱۲۵,۷۰۴,۷۱۵ تومان     تعداد :

جهت خرید و دانلود تحقیق شرکت پیشتاز قطعه سناباد   M.S.T GROUP با شماره تلفنهای:

۶۶۴۹۷۹۰۰-۰۹۱۲۵۷۰۴۷۱۵

تماس حاصل نمایید.


دانلود تحقیق شرکت پیشتاز قطعه سناباد   M.S.T GROUP


فصل اول: تاریخچه شرکت فنی مهندسی گئومات صنعت
شرکت فنی مهندسی گئومات صنعت در کرج، شهرک امام رضا، بلوار معلم، معلم پنجم، پلاک ۱۲۴ واقع است ، این شرکت فعالیت خود را با عنوان مجموعه سازی از سال ۷۳ باهدف تولید ومونتاژ انواع اکسل عقب و جلو ، گیربکس ، فرمان کامل و سازی قطعات موتوری خودرو ، جهت برطرف کردن نیاز کارخانجات خوردو ساز ( OE ) آغاز نمود.
از دلایل دیگر انتخاب میتوان به دلایل زیر اشاره کرد :
۱- پایین بودن هزینه انرژی ( سوخت ارزان )
۲- نیروی کار زیاد
۳- شناخت کامل از بازار ایران
۴- حمایت دولت
با گذشت زمان واتمام جنگ برای کمک به بی نیاز کردن کشور عزیزمان از بیگانگان وکم به رشد صنعت که درآن زمان دچار رکود بود اقدام به احداث یک شرکت قطعه سازی نمودند .
محصولات تولیدی این کارخانه قطعات اکسل پیکان بود شامل : پلوس ، هرزینگ ، پوسته مرکزی ، کوپلینگ ، فلانچ و توپی چرخ بود .
و حالا همینطور که دربالا ذکر شد با گذشت زمان تبدیل به یک شرکت مجموعه سازی شده است:
حساسیت قطعات از یک سو و تأثیری که این قطعات درسرنوشت سرنشینان خودرو دارد ، از یک سو دیگر تلاش شرکت را برای اخذ دانش فنی از شرکتهای معتبر اروپایی در پی داشته است . حاصل تلاش این شرکت دراین راستا :
 اخذلیسانس و تکنولوژی ساخت اکسل پیکان از کمپانی K.T.L انگلستان
 جعبه فرمان پیکان ازکمپانی BURMAN انگلستان
 تأیید از کمپانی PEUGEOT فرانسه جهت تولید اکسل پژو گردیده است .
این شرکت توانسته درسالهای اخیر باارتقاء سطوح تولیدات خود به عنوان یکی از اصلی ترین شرکتهای تأمین کننده مجموعه ایران خودرو مطرح باشد .
شرکت نامبرده توانسته با استفاده از راهکارهای زیر به صرفه جویی تا میزان ۸۰% ونیز تأمین فضای تولیدی مطلوب جهت ارائه خدمات به صنعت خودروسازی ارائه نماید :

منابع و مأخذ
واحد تضمین کیفیت
نظامنامه کیفیت

mosaiebi

خدمات کامپیوتری ایزوتایپ ۱۲۸ افتخار این را دارد با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری و ۸ سال سابقه خدمات الکترونیکی در خدمت سازمانها، شرکتها، دانشجویان عزیز و ... باشد. این شرکت در زمینه انجام صحافی پایان نامه، پرینت لیزری، تایپ و صفحه آرائی در خدمت شما می باشد. جهت سفارش صحافی یا پرینت میتوانید فایل خود را بصورت pdf یا word ایمیل نموده و صحافی را توسط پیک در محل خود تحویل بگیرید. (هزینه پیک به عهده مشتری می باشد) شماره کارت: ۷۸۴۸ - ۲۵۶۸ - ۸۶۱۰ - ۶۲۱۹ عبداله مصیبی بانک سامان isotype128@yahoo.com- isotype128@gmail.com ۶۶۹۵۸۳۳۵ - ۶۶۴۹۷۹۰۰ -۰۹۲۰۱۱۰۱۲۸۰ - ۰۹۱۲۵۷۰۴۷۱۵

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedInGoogle PlusYouTube

نظر دهید