سیستم انبارداری شرکت رنگین گچ میانه ۱۳ ص

قیمت : ۹,۱۲۵,۷۰۴,۷۱۵ تومان     تعداد :

۱)  مقدمه

۲)   تاریخچه انبارداری در شرکت رنگین گچ وهدف از تشکیل سیستم انبارداری

۳)   وظایف خریدار در موقع تحویل کالا

۴)   وظایف انبارداردر موقع تحویل گرفتن وتحویل دادن

۵)   فرمهای مورد نیاز برای فعالیتهای انبارداری

۶)   امضاء های مورد نیاز در شرکت

۷)   روشهای استفاده شده در حسابداری برای عملیات انبارداری

۸)   انبارهای مورد نیاز در شرکت

۹)   چارت سیستم عملیات انبار داری

۱۰)        نتیجه گیری

۱)   مقدمه:

در دنیای امروزشرکتهای بزرگ برای تولیدنیاز به کالاهای دارندکه شرکت قادربه تولید این نوع کالاهاراندارد.وتولید بدون تامین نیازمندیها میسر نخواهد بود.لذاشرکتها برای تامین نیازهای خودمجبوربه خریدکالا ازشرکت هاویا موسسات دیگراست شرکت خریدار بایستی مقداری کالا خریداری کند که حداقل تا ظرف سه ماه آن کالا برای شرکت تامین گردد.در این راستا سعی میشود که مواد وکالای خریداری شده نیاز اصلی وبنیادی شرکت را مرتفع نموده ودانش وکارآیی تولیدکنندگان داخلی در بلند مدت افزایش دهد .

کالاهای خریداری شده بایستی بعد ازخریددرمکانی معین وایمن نگهداری شودتا در مواقعی که بخشی ازشرکت به کالا نیازپیداکردهرچه سریعتربه آن دسترسی پیدا کند.

در مواقعی که شرکت به کالای نیاز پیدا میکندد بایستی مراحلی را برای خرید کالا انجام دهند که بایستی به صورت زیر عمل میکنیم که همه این کارها وظیفه خریدار است:

۱)تایین نام ومشخصات کالای مورد نیاز.

۲)تایین بخش مورد نظر.

۳)تایین جای که کالا از انجا خریداری خواهد شد.

۴)تایین مرغوبیت قیمت کالا.

۵)صدور فاکتور برای جنس.

mosaiebi

خدمات کامپیوتری ایزوتایپ ۱۲۸ افتخار این را دارد با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری و ۸ سال سابقه خدمات الکترونیکی در خدمت سازمانها، شرکتها، دانشجویان عزیز و ... باشد. این شرکت در زمینه انجام صحافی پایان نامه، پرینت لیزری، تایپ و صفحه آرائی در خدمت شما می باشد. جهت سفارش صحافی یا پرینت میتوانید فایل خود را بصورت pdf یا word ایمیل نموده و صحافی را توسط پیک در محل خود تحویل بگیرید. (هزینه پیک به عهده مشتری می باشد) شماره کارت: ۷۸۴۸ - ۲۵۶۸ - ۸۶۱۰ - ۶۲۱۹ عبداله مصیبی بانک سامان isotype128@yahoo.com- isotype128@gmail.com ۶۶۹۵۸۳۳۵ - ۶۶۴۹۷۹۰۰ -۰۹۲۰۱۱۰۱۲۸۰ - ۰۹۱۲۵۷۰۴۷۱۵

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedInGoogle PlusYouTube

نظر دهید