جن-۲۲ص

قیمت : ۹,۱۲۵,۷۰۴,۷۱۵ تومان     تعداد :
جن
– جن یا پری چگونه موجوداتی اند؟
– راه شناخت آنان
– ماده ای که از آن آفریده شده اند
– قبایل و طوایف پریان
– پریان مانند انسان موجوداتی مکلفند
– گروهی از جنیان، آیات قرآن را از پیامبر خدا استماع کردند
– کنترل حضرت سلیمان (ع) بر جنیان
– ابلیس و یا شیاطین
– با هر انسانی شیطانی همراه است
– رویگردانی از هدایت خداوندی مورد تأیید شیطان است
– دوی کردن از دشمنی شیطان
– شیطان هیچ تسلطی بر مؤمنان ندارد
– مقاومت شیطان
– حکمت آفرینش ابلیسجن یا پری چگونه موجوداتی اند؟
جن یا پری موجوداتی روحانی اند و مانند انسان دارای اراده و اختیار و تکلیف می باشند؛ ولی جسم مادی بشر را ندارند، غیر مرئی و نا شناخته اند. شکل و صورت حقیقی آنها دیده نمی شود؛ اما توان این را دارند که به قالب شکل در آیند.
راه شناخت آنها
وحی، تنها منبعی است که ما را با جهان این موجودات آشنا می سازد. قرآن و سنت صحیح پیامبر (ص) ما را ارشاد می کنند تا بدانیم: که پریان از چه چیزی آفریده شده اند، راه و روش هر کدام از قبایل و طوایف آنها چگونه است؟ و نحوه ی تکلیف و گوش دادنشان به تلاوت قرآن پیامبر (ص) به چه شیوه ای بوده است؟

mosaiebi

خدمات کامپیوتری ایزوتایپ ۱۲۸ افتخار این را دارد با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری و ۸ سال سابقه خدمات الکترونیکی در خدمت سازمانها، شرکتها، دانشجویان عزیز و ... باشد. این شرکت در زمینه انجام صحافی پایان نامه، پرینت لیزری، تایپ و صفحه آرائی در خدمت شما می باشد. جهت سفارش صحافی یا پرینت میتوانید فایل خود را بصورت pdf یا word ایمیل نموده و صحافی را توسط پیک در محل خود تحویل بگیرید. (هزینه پیک به عهده مشتری می باشد) شماره کارت: ۷۸۴۸ - ۲۵۶۸ - ۸۶۱۰ - ۶۲۱۹ عبداله مصیبی بانک سامان isotype128@yahoo.com- isotype128@gmail.com ۶۶۹۵۸۳۳۵ - ۶۶۴۹۷۹۰۰ -۰۹۲۰۱۱۰۱۲۸۰ - ۰۹۱۲۵۷۰۴۷۱۵

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedInGoogle PlusYouTube

نظر دهید