بیمه تامین اجتماعی ۲۲ ص

قیمت : ۹,۱۲۵,۷۰۴,۷۱۵ تومان     تعداد :

تامین اجتماعی

بیمه سالمندی

در سال های اخیر، پوشش بیمه سالمندی اساسی چین به طور مستمر گسترش یافته و از موسسات دولتی و اشتراکی دستجمعی به موسسات مختلف دیگر نیز توسعه یافته و تامین حقوق و منافع کارکنان موسسات غیر دولتی نیز تضمین شده است. تا پایان سال ۲۰۰۲، ۱۱۱ میلیون و ۲۹۰ هزار کارمند و ۳۶ میلیون و۸۰ هزار کارمند بازنشسته در سراسر کشور از این بیمه بهره مند شده اند. تا پایان سال ۲۰۰۳، شمار بهره مندان بیمه مذکور به ۱۵۴ میلیون و ۹۰۰ هزار نفر رسید که در مقایسه با سال ۲۰۰۲ ، ۷ میلیون و ۵۳۰ هزار نفر افزایش یافت. از این میان کارکنان ۱۱۶ میلیون و ۳۸۰ هزار و کارکنان بازنشسته ۳۸ میلیون و ۵۲۰ هزار نفر هستند.

بیمه بیماری و درمان

بیمه بیماری و درمان اساسی تمامی موسسات، ارگانهای دولتی و گروه اجتماعی چین را پوشش داده و یکی از بیمه های دارای بیشترین بیمه گذار در چین محسوب می شود.

در سال ۲۰۰۲، ارگانهای بهداشتی چین از جمله ارگانهای پزشکی و درمانی، بهداشتی و پیشگیری از بروز بیماری به ۲۹۰ هزار و شمار بستریها به ۳ میلیون و ۲۱۰ هزار و شمار کارکنان حرفه ای بهداشتی به ۴ میلیون و ۴۴۰ هزار نفر رسیده است. در شهرهای بزرگ و متوسط چین مانند بیجینگ، شانگهای، “تیان جین” و “چونگ چینگ” بیمارستان طب چینی مربوط به درمان تومور، رگهای قبلی و مغزی، چشم، دندان پزشکی و بیمارستانهای تخصصی زیاد مانند بیمارستان بیماریهای همه گیر و بیمارستانهای مرجع وجود دارد. در شهرهای متوسط استانها و مناطق خودمختار بیمارستانهای مرجع و تخصصی مجهز و مدرن وجود دارد. اکنون شبکه بهداشت سه سطح شهرستان، بخش و روستا در روستاهای وسیع چین بنیان بنا نهاده است و اکنون سراسر چین جمعأ دارای ۲۰۰۰ بیمارستان در سطح شهرستان و ۴۸ هزار بیمارستان در سطح بخش و روستا است.

mosaiebi

خدمات کامپیوتری ایزوتایپ ۱۲۸ افتخار این را دارد با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری و ۸ سال سابقه خدمات الکترونیکی در خدمت سازمانها، شرکتها، دانشجویان عزیز و ... باشد. این شرکت در زمینه انجام صحافی پایان نامه، پرینت لیزری، تایپ و صفحه آرائی در خدمت شما می باشد. جهت سفارش صحافی یا پرینت میتوانید فایل خود را بصورت pdf یا word ایمیل نموده و صحافی را توسط پیک در محل خود تحویل بگیرید. (هزینه پیک به عهده مشتری می باشد) شماره کارت: ۷۸۴۸ - ۲۵۶۸ - ۸۶۱۰ - ۶۲۱۹ عبداله مصیبی بانک سامان isotype128@yahoo.com- isotype128@gmail.com ۶۶۹۵۸۳۳۵ - ۶۶۴۹۷۹۰۰ -۰۹۲۰۱۱۰۱۲۸۰ - ۰۹۱۲۵۷۰۴۷۱۵

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedInGoogle PlusYouTube

نظر دهید