بررسی پوشش بیمه در حمل ونقل

قیمت : ۹,۱۲۵,۷۰۴,۷۱۵ تومان     تعداد :
  • · Preference cargo

محموله ای که دارای دولت محسوب می شود مانند (وسایل دفاعی یا یارانه ای مانند A.I.D) (ارسال غلات و کمکرسانی امریکا) که مستلزم حمل و نقل بوسیله کشتی است که دارای پرچم آمریکاست تا بتواند به تجارت آبی امریکا کمک رساند و برای پرسنل آن فرصت شغلی ایجاد کند. اشاره می شود به قانون تریجیمی بار در سال ۱۹۰۴ و ۱۹۵۴٫ (قانون عملی شماره ۶۶۴-۸۴)

  • · Prime facie

یک حقیقت که تصور آن می رود صحیح باشد تا جائیکه از اظهارات اولیه می شود قضاوت کرد، این مطلب حقیقت دارد مگر آنکه خلاف آن ثابت گردد بوسیله مدارکی که دال بر تضاد با آن باشند. لایحه حمل و نقل «بصورت خالص و تمییز» در نظر اول قابل قبول است. یک مدرک گواه واضحی از ترتیب محموله است و همانند بازی فرض می گردد که به صورت قابل قبول هنگام دریافت باشد، و زحمت آن بر دوش حمل کننده است که آن را ثابت کند.

  • · Primary insurance

اولین لایحه بیمه ریسک ها، بیمه نامه تکمیلی می تواند محدودیتهای پوششی بیمه را بالا برد زمانیکه روی اولین لایه بیمه قرار گیرد. نظر شود به «Excess Insurance» «بیمه اضافی»

  • · Privileged vessel

نظر شود به «Stand – On uessel» «کشتی آماده»

  • · Privity

علم داشتن به شرایط موجود

  • · Processing cover

تایید پوشش بیمه ایی که به انبار رسیدن را هم ادامه می دهد و شامل می شود، آن بند انباری را که ادامه می دهد تا زمانیکه کاملا مونتاژ شود.

  • · P

صورتحسابی که توسط عرضه کننده قبل از حمل کالا تهیه می شود به منظور آگاه کردن خریدار از مقادیر کالا، نوع کالای فرستاده شده، ارزش کالا و ویژگی کالای مورد نظر (اندازه، وزن و غیره) اطلاع رسانی توسط بیمه شده به شرکت بیمه یا نماینده شرکت در مدت زمان معقولی بعد از حادثه و رویدادی که خسارت وارد گردیده است.

mosaiebi

خدمات کامپیوتری ایزوتایپ ۱۲۸ افتخار این را دارد با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری و ۸ سال سابقه خدمات الکترونیکی در خدمت سازمانها، شرکتها، دانشجویان عزیز و ... باشد. این شرکت در زمینه انجام صحافی پایان نامه، پرینت لیزری، تایپ و صفحه آرائی در خدمت شما می باشد. جهت سفارش صحافی یا پرینت میتوانید فایل خود را بصورت pdf یا word ایمیل نموده و صحافی را توسط پیک در محل خود تحویل بگیرید. (هزینه پیک به عهده مشتری می باشد) شماره کارت: ۷۸۴۸ - ۲۵۶۸ - ۸۶۱۰ - ۶۲۱۹ عبداله مصیبی بانک سامان isotype128@yahoo.com- isotype128@gmail.com ۶۶۹۵۸۳۳۵ - ۶۶۴۹۷۹۰۰ -۰۹۲۰۱۱۰۱۲۸۰ - ۰۹۱۲۵۷۰۴۷۱۵

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedInGoogle PlusYouTube

نظر دهید