تایپ فوری سریعتر از همه جا

قیمت : ۹,۱۲۵,۷۰۴,۷۱۵ تومان     تعداد :

جهت انجام تایپ فوری سریعتر از همه جا با ما تماس بگیرید

تایپ فوری سریعتر از همه جا


لیست قیمت تایپ خدمات کامپیوتری ایزوتایپ ۱۲۸


کار را به کاردان بسپارید تایپ تخصص ماست (ایزوتایپ)تایپ ارزان تر از همه جا

تایپ حرفه ای تر از همه جا

تایپ فوری صفحه ای ۲۰۰۰ تومان (فارسی ساده)

تایپ فقط صفحه ای ۷۰۰ تومان

تایپ فارسی ساده ۱۶ سطری (یاقوت ۱۶) (۷۵۰ کاراکتر ) ۷۰۰ تومان
تایپ فارسی ساده – ۱۸ سطری (یاقوت ۱۴)  (۱۱۰۰ کاراکتر) ۸۵۰ تومان
تایپ فارسی ساده ۲۴ سطری (یاقوت ۱۴) ۱۵۰۰ تومان
تایپ لاتین ۱۶ سطری (تایمز ۱۴) ۳۰۰۰ تومان
تایپ لاتین ۱۸ سطری (تایمز ۱۲) ۳۵۰۰تومان
تایپ فارسی – لاتین کم (۱۶ سطری) ۸۵۰ تومان
تایپ فارسی لاتین زیاد (۱۶ سطری) ۱۲۰۰ تومان
تایپ فارسی – لاتین کم (۱۸ سطری) ۱۲۰۰ تومان
تایپ فارسی – لاتین زیاد (۱۸ سطری) ۲۰۰۰ تومان
تایپ فارسی- لاتین کم ۲۴ سطری ۲۰۰۰تومان
تایپ

تایپ


خدمات کامپیوتری ایزوتایپ ۱۲۸ با ۱۵ سال سابقه تایپ و صفحه آرائی طبق اصول و با پرسنل کاملا حرفه ای و با سابقه در خدمت مشتریان گرامی می باشد. تایپ اصولی یکی از مهمترین مسائل در انجام پروژه، پایان نامه، کتاب و … می باشد. تایپ توسط افراد نابلد موجب دردسرهای فراوان در زمان صفحه آرائی خواهد شد. به طور مثال شما مبلغی که بابت تایپ به یک تایپیست آماتور می دهید نه تنها باعث دردسر در آینده و از بین رفتن هزینه شما خواهد شد بلکه در مراحل بعدی زمان و هزینه زیادی بابت صفحه آرائی آن باید بپردازید. این مسئله فقط در مورد تایپ صدق نمی کند بلکه در بیشتر کارها باید کار را به کاردان سپرد تا با خیالی راحت پایان نامه یا پروژه خود را به پایان برسانید بدون اینکه خستگی در شما حس شود. یکی از تخصص های ما، انجام تایپ طبق اصول و آئین نامه های دانشگاه ها، ژورنالها، مجلات و … می باشد که قطعا هنگام صفحه آرائی در زمان و هزینه خود صرفه جویی خواهید کرد.

اصولا برای اینکه پایان نامه ها طبق اصول، تایپ و صفحه آرائی شوند؛ حتما باید از یکسری دستورات پیروی نمایند. به همین خاطر هر دانشگاهی بسته به مدیر آموزش و کتابخانه و قوانین دانشگاه مربوطه آیین نامه ای جهت نگارش پایان نامه تدوین می نمایند. این کار مزایا و معایبی دارد که البته مزایای آن بیشتر از معایب آن می باشد.

mosaiebi

خدمات کامپیوتری ایزوتایپ ۱۲۸ افتخار این را دارد با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری و ۸ سال سابقه خدمات الکترونیکی در خدمت سازمانها، شرکتها، دانشجویان عزیز و ... باشد. این شرکت در زمینه انجام صحافی پایان نامه، پرینت لیزری، تایپ و صفحه آرائی در خدمت شما می باشد. جهت سفارش صحافی یا پرینت میتوانید فایل خود را بصورت pdf یا word ایمیل نموده و صحافی را توسط پیک در محل خود تحویل بگیرید. (هزینه پیک به عهده مشتری می باشد) شماره کارت: ۷۸۴۸ - ۲۵۶۸ - ۸۶۱۰ - ۶۲۱۹ عبداله مصیبی بانک سامان isotype128@yahoo.com- isotype128@gmail.com ۶۶۹۵۸۳۳۵ - ۶۶۴۹۷۹۰۰ -۰۹۲۰۱۱۰۱۲۸۰ - ۰۹۱۲۵۷۰۴۷۱۵

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedInGoogle PlusYouTube

نظر دهید