دانلود پایان نامه معماری آتشپادی و ایمنی ساختمان

قیمت : ۹,۱۲۵,۷۰۴,۷۱۵ تومان     تعداد :

دانلود پایان نامه معماری آتشپادی و ایمنی ساختمان


۹۵ صفحه


۰۹۱۲۵۷۰۴۷۱۵- ۶۶۴۹۷۹۰۰


فهرست
فصل ۱ طراحی ساختمان
مقدمه
فضابندی
مقررات کلی
محافظت پوششی
کنترل دود
فصل ۲ مصالح
فولاد
بتن
سفال نسوز
آجر
گچ
شیشه
تیرچه بلوک
فهرست منابع
فهرست منابع برای مطالعه بیشتر

مقدمه
میزان محافظت عناصر ذره‌ای در برابر حریق به شرایط مورد نیاز برای فرار ساکنان و اطفای حریق بستگی دارد. اول، چه مدت طول می‌کشد تا فرار از ساختمان انجام شود، آیا برای ایمنی ساکنان به ایجاد پناهگاه‌های درون ساختمان نیاز است؟ دوم، آیا در مبارزه با حریق، مأموران آتش‌نشانی باید در داخل ساختمان کمک کنند، آیا باید سازه‌ی ساختان پایدار باقی بماند تا بازسازی ساختمان پس از حریق امکان‌پذیر باشد؟
اگر ساختمان فقط باید تا تخلیه ساکنان پایدار باقی بماند، می‌تواند محافظت تازه‌ای را فقط برای کوتاه مدت، مثلاً نیم ساعت در نظر گرفت. اما اگر برنامه‌ی ایمنی جانی متکی به تدارک محل‌هایی به عنوان پناهگاه درون ساختمان بوده، یا لازم باشد تا مأموران آتش‌نشانی به طور ایمن قادر به فعالیت در درون ساختان باشد، در این صورت باید میزان محافظت ساختمان به حداقل یک ساعت‌و نیم و شاید حتی بیشتر افزایش یابد. همچنین ممکن است برای شرکتهای بیمه تعمیر ساختمان به بازسازی آن ترجیح داشته باشد که در این صورت محافظت لازم به منظور جلوگیری از حریق در ساختمان‌ها، ممکن است به ۲ یا حتی ۴ ساعت افزایش یابد.

فهرست منابع 
۱- اطیابی . اردشیر. جلد ۱تا۵ . ساختمان سازی
۲- بختیاری . سعید . محافظت ساختمانها در برابر آتش
۳- نویفرت . اطلاعات معماری
۴- پارسی زاد . پرویز . تفسیر مبحث سوم آیین نامه مقررات حفاظت ساختمانها در مقابل حریق
۵- ضوابط طراحی سیستم های اعلام حریق . تالیف جمعی از کارشناسان
۶- گل محمدی رستم. مهندسی حریق
۷- دیانی محمود. ایمن سازی ساختمان در برابر حریق
۸- بیات . امیر حسین. استاندارد های جامع معماری داخلی و طراحی فضا
۹- سید مجتبی. محاسبات و تاسیسات ساختمان

و….

mosaiebi

خدمات کامپیوتری ایزوتایپ ۱۲۸ افتخار این را دارد با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری و ۸ سال سابقه خدمات الکترونیکی در خدمت سازمانها، شرکتها، دانشجویان عزیز و ... باشد. این شرکت در زمینه انجام صحافی پایان نامه، پرینت لیزری، تایپ و صفحه آرائی در خدمت شما می باشد. جهت سفارش صحافی یا پرینت میتوانید فایل خود را بصورت pdf یا word ایمیل نموده و صحافی را توسط پیک در محل خود تحویل بگیرید. (هزینه پیک به عهده مشتری می باشد) شماره کارت: ۷۸۴۸ - ۲۵۶۸ - ۸۶۱۰ - ۶۲۱۹ عبداله مصیبی بانک سامان isotype128@yahoo.com- isotype128@gmail.com ۶۶۹۵۸۳۳۵ - ۶۶۴۹۷۹۰۰ -۰۹۲۰۱۱۰۱۲۸۰ - ۰۹۱۲۵۷۰۴۷۱۵

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedInGoogle PlusYouTube

نظر دهید