تغذیه

قیمت : ۹,۱۲۵,۷۰۴,۷۱۵ تومان     تعداد :

تغذیه


قیمت هر صفحه ۸۰۰ تومان شماره: ۰۹۱۹۰۴۲۰۰۸۶-۶۶۴۹۷۹۰۰

بهداشت علوم تغذیه در قرآن

۹۲

درجه بندی شیر و پاستوریزه کردن آن

۲۲

فرآیند فشار بالا (High Pressure Processing) در تهیه مواد غذائی

۱۴

شیر و فرآوردهای آن و پاستوریزه کردن آن (صنایع غذایی)

۲۸

کاکائو از دیروز تا امروز

۱۱

گوشت (سوسیس و کالباس)

۱۲۸

نقش تغذیه در ورزشکاران

۱۶

اصول تغذیه سالم

۴۰

بررسی وضعیت تغذیه سالم و رژیم های غذایی بیمارستانی

۶۴

بررسی رژیم درمانی و تغذیه مناسب در کنترل بیماری اسکیزوفرنی و نحوه برخورد با این افراد در جامعه

۱۲۰

مقدمه:

یکی از مباحثی که در بین مباحث مختلف تغذیه مطرح می باشد مطالب مبنایی و اصولی در مورد درشت مغذی و ریز مغذی ها می باشد. بر همین اساس دانشجویان رده های پزشکی و پیراپزشکی هر یک به تناسب با این نوع مباحث آشنا می شوند. بر ای دانشجویان رشته علوم تغذیه این مبحث اهمیت ویژه ای می یابد و در مقاطع مختلف این رشته تحصیلی با این مباحث آشنا می شوند. در طی دوره کارشناسی ارشد کلا مباحث اصولی در درسی تحت نام تغذیه پیشرفته عنوان می شود که نگاه ژرف به موضوع داشته و در ادامه مباحثی است که در مقاطع پایین تر تحت عنوان تغذیه اساسی گذرانده اند.

هدف کلی درس تغذیه: شناخت ژرف از کربوهیدراتها، چربی ها، پروتئینها، ویتامین ها و املاح

اهداف ویژه:

  • دانشجو باید پس از کذراندن این درس بتواند نقش کربوهیدراتها، پروتئینها، چربی ها و هضم و جذب درشت مغذی ها و نتایج اخرین نتایج تحقیقات در مورد نقش درشت مغذی ها در تغذیه انسان را بیان نماید.
  • دانشجو باید پس از کذراندن این درس بتواند تداخل متابولیکی مواد مغذی انرژی زا را بیان نماید.
  • دانشجو باید پس از کذراندن این درس بتواند مطالعه اخرین یافته های علمی در مورد نقش ویتامینها، نقش متابولیکی، تاثیر بر سایر مواد مغذی، تداخل در جذب و نحوه متابولیسم را بیان نماید.
  • دانشجو باید پس از کذراندن این درس بتواند اخرین یافته های علمی در مورد عناصر معدنی، نقش متابولیکی تازه شناخته شده، تداخل اعمال متابولیکی و تداخل در جذب و متابولیسم را بیان نماید.

تحقیق آماده تغذیه


تحقیق درس تغذیه

mosaiebi

خدمات کامپیوتری ایزوتایپ ۱۲۸ افتخار این را دارد با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری و ۸ سال سابقه خدمات الکترونیکی در خدمت سازمانها، شرکتها، دانشجویان عزیز و ... باشد. این شرکت در زمینه انجام صحافی پایان نامه، پرینت لیزری، تایپ و صفحه آرائی در خدمت شما می باشد. جهت سفارش صحافی یا پرینت میتوانید فایل خود را بصورت pdf یا word ایمیل نموده و صحافی را توسط پیک در محل خود تحویل بگیرید. (هزینه پیک به عهده مشتری می باشد) شماره کارت: ۷۸۶۸ - ۲۵۶۸ - ۸۶۱۰ - ۶۲۱۹ عبداله مصیبی بانک سامان isotype128@yahoo.com- isotype128@gmail.com ۶۶۹۵۸۳۳۵ - ۶۶۴۹۷۹۰۰ -۰۹۲۰۱۱۰۱۲۸۰ - ۰۹۱۲۵۷۰۴۷۱۵

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedInGoogle PlusYouTube

نظر دهید