صفحه آرائی ویرایش پایان نامه ارشد و دکترا به صورت کاملا حرفه ای طبق آئین نامه دانشگاه

صفحه آرائی ویرایش پایان نامه


صفحه آرائی و ویرایش پایان نامه ارشد و دکترا به صورت کاملا حرفه ای طبق آئین نامه دانشگاه مربوطه. اگر از صفحه آرائی و آئین نامه دانشگاه خود خسته شده اید کافیست فایل خام خود را بعد از تایپ برای ما ایمیل نمائید و پایان نامه خود را طبق فرمت دانشگاه با صحافی از ما تحویل بگیرید. (ایزوتایپ ۱۲۸)
جهت رفاه حال ، مشتریان می توانند فایل (pdf-word)خود را به ایمیل isotype128@gmail.com یا isotype128@yahoo.com  ارسال نموده و برای دریافت نیز از طریق پیک در تهران و پست برای شهرستانها دریافت نمایند (هزینه پیک به عهده مشتری می باشد).

اگر از صفحه آرائی و صفحه بندی پایان نامه خود خسته شده اید و زمان زیادی از وقت شما را گرفته است کافیست فایل خود را همراه با آیین نامه دانشگاه خود ایمیل کرده و با خیالی راحت جهت تسفیه حساب خود اقدام نمایید و یا بعبارت دیگر کار را به کاردان بسپارید. شرکت ما (ایزوتایپ ۱۲۸) با بیش ۱۵ سال سابقه در صفحه آرایی پایان نامه ارشد، دکترا، تخصص و … در خدمت شما عزیزان می باشد.

صحافی پایان نامه قیمت دانشجویی و مناسب با کیفیت بالا

پرینت و کپی پایان نامه

پرینت رنگی قیمت مناسب

آدرس: میدان انقلاب – ضلع جنوب شرقی – روبروی مترو – بازار بزرگ کتاب – طبقه زیر همکف – واحد ۱۴- ایزوتایپ ۱۲۸

شماره های تماس:

۶۶۹۵۸۳۳۵- ۰۲۱

۶۶۴۹۷۹۰۰ – ۰۲۱

۵۷۰۴۷۱۵ – ۰۹۱۲ مصیبی

۹۵۵۸۷۸۶ – ۰۹۳۵ آشوریان

لوگو صحافی ایزوتایپ 128

صحافی پایان نامه

 

mosaiebi

خدمات کامپیوتری ایزوتایپ ۱۲۸ افتخار این را دارد با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری و ۸ سال سابقه خدمات الکترونیکی در خدمت سازمانها، شرکتها، دانشجویان عزیز و ... باشد. این شرکت در زمینه انجام صحافی پایان نامه، پرینت لیزری، تایپ و صفحه آرائی در خدمت شما می باشد. جهت سفارش صحافی یا پرینت میتوانید فایل خود را بصورت pdf یا word ایمیل نموده و صحافی را توسط پیک در محل خود تحویل بگیرید. (هزینه پیک به عهده مشتری می باشد) شماره کارت: ۷۸۶۸ - ۲۵۶۸ - ۸۶۱۰ - ۶۲۱۹ عبداله مصیبی بانک سامان isotype128@yahoo.com- isotype128@gmail.com ۶۶۹۵۸۳۳۵ - ۶۶۴۹۷۹۰۰ -۰۹۲۰۱۱۰۱۲۸۰ - ۰۹۱۲۵۷۰۴۷۱۵

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedInGoogle PlusYouTube

نظر دهید