صفحه آرائی پایان نامه ارشد بصورت حرفه ای طبق آئیننامه

جهت انجام صفحه آرائی پایان نامه ارشد بصورت حرفه ای طبق آئیننامه با شماره های زیر در ارتباط باشید

۰۹۲۰۱۱۰۱۲۸۰-۰۹۱۲۵۷۰۴۷۱۵

۶۶۹۵۸۳۳۵-۶۶۴۹۷۹۰۰


صفحه آرائی پایان نامه ارشد بصورت حرفه ای طبق آئیننامه


صفحه آرائی و ویرایش پایان نامه ارشد و دکترا به صورت کاملا حرفه ای طبق آئین نامه دانشگاه مربوطه. اگر از صفحه آرائی و آئین نامه دانشگاه خود خسته شده اید کافیست فایل خام خود را بعد از تایپ برای ما ایمیل نمائید و پایان نامه خود را طبق فرمت دانشگاه با صحافی از ما تحویل بگیرید. (ایزوتایپ ۱۲۸)
جهت رفاه حال، مشـــــــتریان گرامی می توانند فایل (pdf-word) خود را به ایمیـــــــل isotype128@gmail.com یا isotype128@yahoo.com  ارسال نموده و برای دریافت نیز از طریق پیک در تهران و پست برای شهرستانها دریافت نمایند (هزینه پیک به عهده مشتری می باشد).

اگر از صفحه آرائی و صفحه بندی پایان نامه خود خسته شده اید و زمان زیادی از وقت شما را گرفته است کافیست فایل خود را همراه با آیین نامه دانشگاه خود ایمیل کرده و با خیالی راحت جهت تسفیه حساب خود اقدام نمایید و یا بعبارت دیگر کار را به کاردان بسپارید. شرکت ما (ایزوتایپ ۱۲۸) با بیش ۱۸ سال سابقه در صفحه آرایی پایان نامه ارشد، دکترا، تخصص و … در خدمت شما عزیزان می باشد.

به منظور ایجاد هماهنگی بیشتر در زمینه تدوین پایان نامه دستورالعملی برای تنظیم پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکترا تهیه شده است که دانشگاهها، تمامی دانشجویان در مقاطع مختلف دانشگاهی را مکلف به انجام آن نموده اند. مهمترین نکاتی که در صفحه آرائی پایان نامه باید رعایت شود به شرح ذیل می باشد:

۱- سایز کاغذ باید A4 باشد.

۲- پایان نامه باید در برنامه word تایپ شود.

۳- صفحات اصلی باید به صورت ساده بدون حاشیه یا کادر تایپ شود.

۴- بسته به دانشگاه حاشیه های فایل متفاوت می باشد که معمولا حاشیه راست، پایین و بالا ۳ سانتی متر و حاشیه چپ ۲ سانتی متر می باشد.

۵- فاصله سطرها باید یک سانتیمتر باشد.

۶- شماره صفحات در پایین و وسط صفحه قرار بگیرد.

۷- صفحه اول هر فصل باید از خط پنجم باشد.

۸- رعایت فونتها در هر دانشگاه، یکی از مسائل اصلی آئین نامه می باشد که معمولا فونت B Lotus در بیشتر آئین نامه دانشگاه ها آمده است. همچنین فونت عنوان و سرفصل ها نیز مشخص شده است.

جهت صفحه آرائی پایان نامه خود کافیست با ما تماس بگیرید.

صحافی پایان نامه قیمت دانشجویی و مناسب با کیفیت بالا

پرینت و کپی پایان نامه

پرینت رنگی قیمت مناسب


آدرس: میدان انقلاب – ضلع جنوب شرقی – روبروی مترو – بازار بزرگ کتاب – طبقه زیر همکف – واحد ۱۴- ایزوتایپ ۱۲۸

شماره های تماس:

۶۶۹۵۸۳۳۵- ۰۲۱

۶۶۴۹۷۹۰۰ – ۰۲۱

۵۷۰۴۷۱۵ – ۰۹۱۲ مصیبی

۰۹۲۰۱۱۰۱۲۸۰

لوگو صحافی ایزوتایپ 128

صحافی پایان نامه

 

mosaiebi

خدمات کامپیوتری ایزوتایپ ۱۲۸ افتخار این را دارد با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری و ۸ سال سابقه خدمات الکترونیکی در خدمت سازمانها، شرکتها، دانشجویان عزیز و ... باشد. این شرکت در زمینه انجام صحافی پایان نامه، پرینت لیزری، تایپ و صفحه آرائی در خدمت شما می باشد. جهت سفارش صحافی یا پرینت میتوانید فایل خود را بصورت pdf یا word ایمیل نموده و صحافی را توسط پیک در محل خود تحویل بگیرید. (هزینه پیک به عهده مشتری می باشد) شماره کارت: ۷۸۴۸ - ۲۵۶۸ - ۸۶۱۰ - ۶۲۱۹ عبداله مصیبی بانک سامان isotype128@yahoo.com- isotype128@gmail.com ۶۶۹۵۸۳۳۵ - ۶۶۴۹۷۹۰۰ -۰۹۲۰۱۱۰۱۲۸۰ - ۰۹۱۲۵۷۰۴۷۱۵

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedInGoogle PlusYouTube

نظر دهید