استقرار نظام ۵S در دانشکده فنی و مهندسی ۱۰ ص

قیمت : ۹,۱۲۵,۷۰۴,۷۱۵ تومان     تعداد :

استقرار نظام ۵S در دانشکده فنی و مهندسی

مقدمه :

نظم و ترتیب اصل اول رسیدن به هر هدفی و تسهیل در پروسه رسیدن به هدف است . در این مقاله مطالبی ذکر شده است که ما را در جهت ساختن محیطی منظم و کارآمد در دانشکده  فنی سوق می دهد .

 تهیهء مکانی با قابلیت های زیر جهت اسقرار متمرکز گروه ( اعم از ریاست ، معاونان ، اتاق ملاقات اساتید ، اتاق بایگانی ، …)

که فضایی لازم (این لازم به منزله کافی بودن نیست ) عبارتند از :

اتاق ریاست : که فضایی پیشنهادی ۱۸-۲۴ متر مربع می باشد .

که می بایست پشت در اتاق ساعت حضور در گروه بررسی کارها جهت اطلاع دانشجویان و مراجعان.

اتاق معاونان : با در نظر گرفتن دو معاون ، و اختصاص میز کار و فایل های مربوطه ، و همچنین فضایی کافی برای حضور مراجعین ، فضای پیشنهادی ۲۴ متر مربع می باشد.

اتاق ملاقات اساتید : با در نظر گرفتن این موضوع  که در هر ساعت آموزش، ۴کلاس دائرباشد، پس بعد اتمام کلاس ۴ استاد به اتاق مراجه می کنند و احتمالا ً ۴ استاد هم آماده حضور درکلاس می باشند (با در نظر گرفتن ۱۵ دقیقه زمان حد فاصل بین دو کلاس  ، امکان حضور هم زمان این دو گروه با مد نظر قرار دادن ۵ دقیقه زمان که ممکن است استاد در کلاس باشد)

و اجتماع دانشجویان در این مکان جهت ملاقات اساتید، فضای پیشنهادی ۴۸ متر مربع  می باشد .

mosaiebi

خدمات کامپیوتری ایزوتایپ ۱۲۸ افتخار این را دارد با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری و ۸ سال سابقه خدمات الکترونیکی در خدمت سازمانها، شرکتها، دانشجویان عزیز و ... باشد. این شرکت در زمینه انجام صحافی پایان نامه، پرینت لیزری، تایپ و صفحه آرائی در خدمت شما می باشد. جهت سفارش صحافی یا پرینت میتوانید فایل خود را بصورت pdf یا word ایمیل نموده و صحافی را توسط پیک در محل خود تحویل بگیرید. (هزینه پیک به عهده مشتری می باشد) شماره کارت: ۷۸۴۸ - ۲۵۶۸ - ۸۶۱۰ - ۶۲۱۹ عبداله مصیبی بانک سامان isotype128@yahoo.com- isotype128@gmail.com ۶۶۹۵۸۳۳۵ - ۶۶۴۹۷۹۰۰ -۰۹۲۰۱۱۰۱۲۸۰ - ۰۹۱۲۵۷۰۴۷۱۵

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedInGoogle PlusYouTube

نظر دهید